Nuotolinių mokymų nuolaidos iki balandžio 2 d. 23:59 val.

Svarbu #1: Pasiūlymas laikui jautrus, galios tik iki 2020.04.02 d. 23:59 val.  Svarbu #2: Šiame dokumente rasite visų mokymų lygių aprašymą. Aiškias instrukcijas kaip įsigyti pasirinktą mokymų paketą rasite dokumento gale.

Noriu Jus paskatinti ne tik mokytis anglų kalbos, bet ir „pralaužti“ savo anglų kalbėjimą, tad kviečiu Jus įsigyti mokymus Kalbėk angliškai™ su puikia nuolaida.

Viso mokymuose yra 3 skirtingi lygiai, visi orientuoti į šnekamosios kalbos tobulinimą. pirmasis (9 pamokos), pusantrasis (10 pamokų) ir antrasis (13 pamokų). 

Gali pasirodyti, kad lygiai “tik trys”, tačiau į juos įeina VISOS pagrindinės anglų kalbos struktūros. O mokymuose bei programėlėje esantys žodžiai ir sakiniai padeda dar labiau praturtinti kalbą, įsisavinant palaipsniui, nuo to, kas reikalingiausia iki to, kad vis retesnių dalykų.

Įprasta visų 3 lygių mokymų kaina yra 247 EUR (pirmojo – (79) + pusantrojo (79) + antrojo (89) = 247 EUR. (Taip pat galima pasirinkti įsigyti vieno ar dviejų lygių mokymus su puikia nuolaida, daugiau informacijos rasite žemiau).

O su šia riboto laiko nuolaida galite įsigyti VISAM LAIKUI visus 3 mokymų lygius, vietoje įprastos 247 EUR kainos vos už 149 EUR

Tik paimkime palyginimui įprastus dvejotino veiksmingumo tradicinius mokymus, trunkančius nuo 2 iki n metų, kurie kainuoja nuo 100 EUR / mėn., tad per 2 metus išleistumėte nuo 2400 EUR, t.y. 16 kartų daugiau nei visi mokymų Kalbėk Angliškai™ lygiai su šia nuolaida.

Puiku. O kaip kokybė? 

Nes turbūt tikrai skamba per gerai, kad būtų tiesa. Tradicinėje mokymo sistemoje mokoma iš esmės taip pat jau 200 metų, su nuobodžiais vadovėliais, pratybomis ir klausymo pratimais. 

Tuo tarpu, mokymuose Kalbėk Angliškai™:

 1. Unikalia tiesioginės instrukcijos bei intervalinio kartojimu pagrįsta metodika Kalbėk Angliškai™ itin aiškiai ir įsimenamai pateikiamos visos pagrindinės anglų kalbos struktūros. Sudaromas šnekamajai kalbai reikalingas žodynas. Optimaliais efektyviam įsiminimui intervalais, per programėlę įsisavinate medžiagą į ilgalaikę atmintį. 

 2. Įrašus galite naudoti neribotą laiką ir kartoti tiek, kiek norėsite, jei reikės.

 3. Vietoje nuobodžių knygų ir vadovėlių, gaunate reikalingą klausymo praktiką bei sukaupiate žodyną ir per mokymus ir per Jums įdomiausia per autentišką medžiagą, kaip filmus, serialus bei Jums įdomiausius vaizdo įrašus. 

Ir perkant kurio nors vieno lygio mokymus, ir perkant kurio nors lygio paketą, gaunate itin išsamų įrankių sąrašą, kur yra įvairiems lygiams skirtų rekomenduojamų filmų, serialų, Facebook bei YouTube puslapių su įtraukiančia medžiaga ir kitų modernių įrankių, padedančių iš kiekvienos mokymosi minutės pasiimti daugiau ir mokytis sklandžiau.

Susitelkiant būtent į šnekamąją anglų kalbą, optimaliausiai paskirstote savo brangų laiką, kurį galite skirsite mokymuisi, jau per pirmąjį lygį įsisavindami net 1000 dažniausiųjų šnekamosios anglų kalbos (sudarančių neįtikėtiną 87% anglų kalbos!) žodžių bei pagrindines šnekamosios kalbos struktūras. 

Į visų 3 lygių mokymų paketą įeina:1. 48 val. video medžiagos. (32 pamokos po pusantros val.)2. Video pamokos taip pat prieinamos kaip parsisiunčiami audio įrašai, patogiam mokymuisi bet kur ir bet kada.3. Itin efektyvios programėlės medžiaga pagrįsta kiekviena video pamoka ir padeda efektyviausiu būdu palaipsniui įsisavinti žodžius ir struktūras, pradedant nuo dažniausiai vartojamų ir palaipsniui plečiantis.4. Daug kitų naudingų įrankių, pagrįstų moderniosiomis technologijomis bei aiškų vedimą per anglų kalbos mokymosi etapus. Belieka tik veikti.

✔ Pirmajame lygyje, kurį pristačiau per pirmąją nemokamąją pamoką, mokomės pagrindų: praeities, dabarties bei ateities laikų (paprastųjų ir tęstinių), artikelių, dažniausių vietos ir laiko prielinksnių, modalinių veiksmažodžių, netaisyklingų daugiskaitų, kiekybės žodžių, būdvardžių ir prieveiksmių laipsniavimo, bazinio žodyno bei, visų svarbiausia, viso to apjungimo į rišlius sakinius šnekamojoje kalboje ir kt. 

Jei norite, pirmojo lygio pirmąją pamoką galite perklausyti čia. Įprasta 1-ojo lygio mokymų kaina – 79 EUR. (Ypatingus pasiūlymus rasite teksto apačioje.) Mokymus sudaro 9 pamokos po 80 min. – viso 12 val.

✔ Pusantrasis lygis yra kaip pirmojo lygio natūralus pratęsimas, mokantis naujų dalykų bei pakartojant pirmąjį lygį, bei pasiruošimas paskutiniajam (antrajam) lygiui. 

Pusantrojo lygio mokymuose prisimename pagrindus bei (mokydamiesi netaisyklingų veiksmažodžių) mokomės atliktinių bei tęstinių atliktinių laikų, dažninio laiko, there is / there are, “going to” laiko, bei gausybės kitų dažnų bei naudingų išraiškų ir kalbinių struktūrų. 1,5-ojo lygio pirmąją pamoką galite išbandyti čia. Pusantrojo lygio mokymų įprasta kaina – 79 EUR. (Ypatingus pasiūlymus rasite apačioje.) Mokymus sudaro 10 pamokų po 90 min. – viso 15 val.

✔ Antrajame (paskutiniajame) lygyje, vedamame, iš dalies, anglų kalba, dar labiau plečiame žodyną bei giliname žinias su likusiomis esminėmis anglų kalbos struktūromis. Šis lygis atsako daug iki šiol mįslingais anglų kalbos mokiniams buvusių klausimų. Antrojo lygio mokymų tikslas – pereiti nuo paprastos kalbos iki sudėtingesnių sakinių bei eiti link angliško turinio supratimo bei kalbėjimo kaip gimtakalbiui. 

Skiriame ypač didelę dalį laiko fraziniams veiksmažodžiams (pvz. “sutarti” – “to get along”) bei mintis apjungiantems žodžiams (pvz. “ir, su, be, nors ir, beje, kita vertus”). Mokomės kada esant būtajam laikui sakyti “used to”, o kada “would”.

Mokomės prielinksnių einančių su būdvardžiais bei veiksmažodžiais ir kodėl jie kartais nueina į sakinio galą (pvz. “What are you looking at?”), mokomės mįslingųjų salyginių “if sakinių” (Pvz. “Jeigu aš turėčiau” – “If I had”, pasyvo (Pvz. “Man skambina; jiems buvo pasakyta.”), netiesioginės kalbos (Jis sakė, kad jis gali padėti.), kaip suformuluoti sakinius tokius, kaip “aš būčiau padaręs tai” (I would have done it) ir kitas naudingas išraiškas. 

Antrojo lygio pirmąją pamoką galite išbandyti čia. 2-ojo lygio mokymų kaina – 89 EUR (Ypatingus pasiūlymus rasite apačioje.). Mokymus sudaro 12 pamokų po 90 min – viso 18 val.

Kas konkrečiai įeina į mokymus?

Mokymų medžiaga galėsite naudotis neribotą laiką, ir mokytis savo tempu, kada Jums patogu. Į kiekvieną iš mokymų įeina:

➡ Mokymams priklausančios video pamokos skirtingų mokymų pamokų skaičių rasite pirmajame puslapyje viršuje (kurias taip pat galima klausyti ir parsisiunčiamu audio formatu). 

➡ Kiekvienas mokymų lygis turi pamokas atitinkančią programėlę, patogiausiam medžiagos įsisavinimui į ilgalaikę atmintį. Užtvirtinimui skirtos programėlės medžiaga atitinkanti visas pasirinkto lygio pamokas, kartu su 1000 dažniausių žodžių ir 1300 žodžių su ta pačia šaknimi, kaip lietuvių kalboje. Per visus telefonus programėlė yra nemokama, per iPhone programėlė papildomai kainuoja 29 eurus, tačiau galima ja naudotis per naršyklę nemokamai.

➡ Aiškios spalvotos lentelės su gramatikos paaiškinimais bei palyginimais.

➡ Per daug metų sukauptą įrankių laišką, su itin efektyviais įvairiausiais įrankiais, kaip filmai pradedantiesiems, naudingos programėlės, esminės 26 skaitymo / tarimo taisyklės, įvairių sričių rekomenduojami Facebook bei YouTube puslapiai, kuriuos rekomenduoju sekti (su įdomia medžiaga bei angliška kalba, ir subtitrais) ir kur kas daugiau, trumpą video apie garsus, kurių nėra lietuvių kalboje, bei trumpą video neaiškiausių žodžių ir esminių struktūrų patogiam privedimui prie automatizmo.

➡ Galėsite 30 dienų nuo mokymų įsigijimo užduoti klausimus susijusius su mokymų medžiaga. Įsigijus vieną lygį 30 dienų, įsigijus 2 lygius 60 dienų, įsigijus 3 lygius 90 dienų. Jei kiltų kokių nors nesklandumų su programėlės ar medžiagos veikimu, galėsite kreiptis ir vėliau.

➡ Ir, bene svarbiausia, gausite per video bei audio įrašus, paprastus paaiškinimus, kaip naviguoti tarp ir dirbti su šia medžiaga bei mokytis anglų kalbos efektyviausiai.

➡ Taip pat gausite ir pasirinktų lygių mokymų išklausymo pažymėjimą.

Tam, kad užsiregistruotumėte, atlikite mokėjimą žemiau nurodytais rekvizitais, paskirtyje nurodę mokymus, kuriuos norėtumėte įsigyti ir atsiųskite mokėjimo kopiją el. paštu tomas@kalbekangliskai.lt – tuomet artimiausiu metu persiųsiu Jums mokymus, kartu su visa su jais susijusia medžiaga.

Kaip įsigyti mokymus su nuolaida? Atlikite mokėjimą žemiau nurodytais rekvizitais bei persiųskite mokėjimo kvitą el. paštu tomas@kalbekangliskai.lt iki balandžio 2 d. 23:59 val. ir artimiausiu metu el. paštu persiųsiu Jums užsakytus mokymus.

*Mokymus gausite visam laikui, kad galėtumėte mokytis sau patogiu tempu ir metu!

Viso yra trys variantai kokius mokymus galite pirkti, priklausomai nuo poreikio ir motyvacijos (su motyvuojančiomis nuolaidomis!):1. Galite pirkti vieną iš aukščiau nurodytų mokymų lygių (pvz. pirmąjį) už ypatingą 59 EUR kainą! (Įprasta kaina 79 EUR.)2. Galite pirkti pasirinktų dviejų lygių mokymus už 99 EUR! (Įprasta kaina 160-260 EUR.)3. Galite pirkti visų trijų lygių mokymus iš karto su didžiule nuolaida, vos 149 EUR! (Įprasta kaina 260 EUR.)

3 ŽINGSNIAI KAIP ĮSIGYTI MOKYMUS

 1. Išsirinkę, kiek mokymų lygių norite įsigyti su nuolaida, atlikite mokėjimą žemiau nurodytais rekvizitais.

 2. Mokėjimo kvitą / nuotrauką persiųskite man el. paštu tomas@kalbekangliskai.lt iki 04.02 d. 23:59 val. 

 3. Tai tiek. O tuomet artimiausiu metu el. paštu persiųsiu Jums pasirinktus mokymus.

*Jei reikėtų sąskaitos-faktūros, parašykite įmonės rekvizitus ir kurį paketą / lygį perkate el. paštu tomas@kalbekangliskai.lt

---

PERKANT BET KURiO VIENO LYGIO MOKYMUS:

(SEB)Gavėjas: MB Notata

Sąskaita: LT137044060008266398

Paskirtis: Mokymai (*nurodyti kurio lygio*)

Suma: 59 EUR (perkant bet kurio nors vieno lygio mokymus)

PERKANT DVIEJŲ LYGIŲ PAKETĄ:

(SEB)Gavėjas: MB Notata

Sąskaita: LT137044060008266398

Paskirtis: 2 mokymų lygių paketas (*nurodyti kurių lygių*)

Suma: 99 EUR (perkant kurių nors dviejų lygių mokymus)

PERKANT VISŲ TRIJŲ LYGIŲ PAKETĄ:

(SEB)Gavėjas: MB Notata

Sąskaita: LT137044060008266398

Paskirtis: 3 mokymų lygių paketas

Suma: 149 EUR (perkant iškart pirmojo, pusantrojo ir antrojo lygių mokymus)

*Mokant iš užsienio banko taip pat gali prireikti SWIFT kodo.

 1) Company name: MB Notata.

 2) IBAN: LT13 7044 0600 0826 6398. 

 3) Swift code: CBVILT2X.

**Jei atliekant pervedimą prireiktų įmonės kodo, įmonės kodas yra: 304720984.

---

Tikiuosi, kad mokymai Jus džiugins progresu, suteiks reikalingus įrankius ir patarimus bei motyvuos tęsti mokymąsi aiškiai, sistemingai, kryptingai, ir, visų svarbiausia, linksmai ir efektyviai.

Lauksiu Jūsų laiškų su mokėjimo kvitais el. paštu tomas@kalbekangliskai.lt iki balandžio 2 d. 23:59 val.!

Kaip visada, jei kiltų papildomų klausimų, maloniai prašau kreiptis į mane

el. paštu : tomas@kalbekangliskai.lt  arba

tel. nr. +37063582277.

Pagarbiai,Tomas Libas

P.S. Taip, mokymus ir jų medžiagą tikrai gaunate už tokią kainą VISAM LAIKUI! ?

P.P.S. Pirkdami mokymus sutinkate, kad mokymai yra skirti asmeniniam naudojimui ir suprantate, kad mokymų ir bet kokios jų dalies platinimas gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę.

149 €

01

Visų lygių
      ̶̶2̶6̶0̶€̶
 • 1 lygis
 • 1,5 lygis
 • 2 lygis

99 €

02

Visų lygių
     ̶1̶6̶0̶€̶
 • 1 lygis
 • 1,5 lygis

99 €

03

Visų lygių
    ̶1̶6̶0̶€̶
 • 1,5 lygis
 • 2 lygis

59 €

04

Visų lygių
      ̶7̶9̶€̶
 • 1 lygis


59 €

05

Visų lygių
    ​  ̶8̶9̶̶̶€̶̶̶
 • 1,5 lygis


59 €

06

Visų lygių
      ̶8̶9̶̶̶€̶̶̶
 • 2  lygis