Mokymų pamokos padeda suprasti taisykles ir didelę dalį struktūrų bei žodžių užtvirtinti, o programėlė pasirūpina, kad niekas neprasprūstų pro pirštus, o būtų privesta prie automatizmo.
Pirmasis video (Kaip parsisiųsti Anki programėlę mokytis anglų kalbai?) parodo kaip per 20 minučių susitvarkyti programėlę, ir jį reiktų peržiūrėti bei programėlę susidiegti visiems. Šiandien įrašiau šį aiškesnį video nei buvo praeitas,
tad turėtų pavykti, bet, jei nepavyks per 20 min. to padaryti, kreipkitės ir mielai pagelbėsiu.


Peržiūrėjus šį video, ir susikūrus paskyrą, bei parsisiuntus programėlę kompiuteryje, kaip parodyta vaizdo įraše, reikės tiesiog parsisiųsti failą bei dukart jį spustelti - jį parsisiųskite, paspaudę (parsisti faila-amerika) ir susidiegę programėlę, spauskite file > import > pasirinkite  parsisiųstą failą (rekomenduojamas failas, atitinkantis mokymuose esantį amerikietišką tarimą). Jei norėtumėte programėlėje turėti britišką tarimą, britiško tarimo failą rasite(parsiusti faila-anglija).

 Kad susinchronizuotumėte jį per kompiuterį, dešinėje, viršuje paspauskite SYNC. Kad susinchronizuotumėte jį per kompiuterį, dešinėje, viršuje paspauskite SYNC.
(P.S. iPhone naudotojams: Per iPhone telefonus, taip pat, reikia susitvarkyti programėlę per kompiuterį, o mokytis per telefoną galima ir nemokamai, nepirkus programėlės, naršyklėje, tiesiog sukėlus medžiagą, kaip parodyta per video, 
ir, tuomet, prisijungus naršyklėje per www.ankiweb.net)


Jei kiltų kokių nors klausimų, rašykite. Taip pat, jei nepavyks per 20 min. sutvarkyti programėlės, el. paštu parašykite man savo per ankiweb.net sukurtą prisijungimą (el. paštą bei per ankiweb.net sukurtą slaptažodį), ir sukelsiu medžiagą bei atsiųsiu informaciją, kur ir kaip ją rasti sukeltą.


O, kai praeisite mokymus, galėsite naudotis ir mokymų baigimo pažymėjimu, kurį galite rasti čia. Beliks tik įsirašyti savo vardą ir pavardę, atsispausdinus pažymėjimą. Video

Kaip parsisiųsti Anki programėlę mokytis anglų kalbai?Parsiųsti faila

Susidiegę programėlę, spauskite file > import > pasirinkite šį parsisiųstą failą (rekomenduojamas failas, atitinkantis mokymuose esantį amerikietišką tarimą)