KAIP PARSISIŲSTI / ATSINAUJINTI PROGRAMĖLĘ ANKI. Naująjį Anki programėlės pirmojo ir pusantrojo lygių failą galite parsisiųsti čia ,kuris randasi apačioj teksto Parsųsti failą - AMERIKETIŠKAI (rekomenduojamas failas, atitinkantis video pamokose esantį amerikietišką tarimą). Jei, visgi, norėtumėte programėlėje turėti britišką tarimą, britiško tarimo failą rasite čia: Parsiųsti failą - ANGLIŠKAI. Kad susinchronizuotumėte jį per kompiuterį, dešinėje, viršuje paspauskite SYNC. Jei dar neturite programėlės, vaizdo įrašą, kaip įsikelti mokymų failą galite rasti čia : Video .Jei norite, kad išsisaugotų Jūsų dabartinis progresas programėlėje, galite tiesiog sukelti naująjį Anki failą, ir tai, kas yra programėlėje dabar, kartu su progresu išliks, prisidės tik naujos antrasis lygis.

Kad medžiagą sukeltumėte, tiesiog kompiuteryje atsidarę Anki programą paspauskite apačioje "Import file" ir pasirinkite mano atsiųstą šį failą. Išeikite iš proramos, ir tik tuomet, kai baigs sinchronizuoti kompiuteryje, paspauskite telefono programėlėje viršuje, dešinėje esančias dvi rodyklytes, ir, jei klaus "download" (parsiųsti) ar "upload" (įkelti), spauskite "download" (parsiųsti). Ir nauja programėlės medžiaga bus parsiųsta ir į telefoną.

JEI REIKĖTŲ PAGALBOS SUKELIANT ANKI FAILĄ:
Jei norėtumėte, kad aš jį sukelčiau, tiesiog prašyčiau parašyti AnkiWeb prisijungimą: per ankiweb.net naudotą el. paštą bei ten pat sukurtą slaptažodį. Jeigu slaptažodžio neatsimenate, reikėtų tik paspausti čia, suvesti savo el. pašto adresą, įeiti į savo el. paštą ir paspausti ant laiško iš AnkiWeb, pavadinimu "Reset Password", laiške paspausti ant mėlynos nuorodos ir suvesti naująjį slaptažodį du kartus. Tuomet parašykite man jį kartu su naudotu el. pašto adresu, ir parašysiu, kada ir kaip reikės sinchronizuoti, kad turėtumėte naująją medžiagą.Video

Kaip parsisiųsti Anki programėlę mokytis anglų kalbai?Parsiųsti faila

Susidiegę programėlę, spauskite file > import > pasirinkite šį parsisiųstą failą (rekomenduojamas failas, atitinkantis mokymuose esantį amerikietišką tarimą)